Pagalba Tavo išmaniajai technikai!
Šiauliai: Vilniaus g. 130, Šiauliai I – V: 9:00 - 16:00
Radviliškis: Maironio g. 1, Radviliškis I – V: 9:00 - 16:00

Ar verta keisti sudužusį telefono ekraną?

Jei nutiko taip, kad sudužo telefono ekranas, dažnai iškyla klausimas - ar dar verta jį remontuoti? Trumpas atsakymas - jei tokio telefonų remonto darbų kaina ne viršija pačio telefono vertės - tikrai taip. Sudužęs telefono ekranas gali turėti įtakos ne tik telefono išvaizdai, bet ir jo funkcionalumui bei naudojimo patogumui.

Štai keletas priežasčių, kodėl tai verta padaryti: 

  1. Estetika: Sudužęs ekranas gali ne tik trukdyti jums matyti turinį, bet ir pabloginti telefono išvaizdą. Naujas ekranas padės atkurti telefono estetiką ir suteiks jums malonumą naudotis telefonu be vizualinių trukdžių.
  2. Funkcionalumas: Sudužęs ekranas gali turėti įtakos telefono funkcionalumui. Jis gali neveikti tinkamai arba netgi neleisti jums naudotis tam tikromis funkcijomis. Keičiant ekraną, galima atkurti visas telefono funkcijas ir užtikrinti, kad jis veiktų kaip naujas.
  3. Saugumas: Sudužęs ekranas gali būti pavojingas jums ir jūsų pirštams. Aštrios stiklo dalys gali sukelti įbrėžimus ar net sužeisti. Keičiant ekraną, galima užtikrinti jūsų saugumą ir išvengti galimų sužalojimų.
  4. Vertė: Keičiant sudužusį ekraną, galima išsaugoti telefono vertę. Sudužęs ekranas gali sumažinti telefono pardavimo vertę, todėl keičiant jį, galima išlaikyti ar net padidinti telefono vertę.
  5. Patogumas: Naujas ekranas suteiks jums patogumą naudotis telefonu. Jūs galėsite lengvai skaityti tekstus, žiūrėti vaizdo įrašus ir naudotis kitomis funkcijomis be jokių trukdžių.

Dėl visų šių priežasčių verta keisti sudužusį telefono ekraną. Tai padės atkurti telefono išvaizdą, funkcionalumą ir suteiks jums patogumą bei saugumą naudojantis telefonu.

Jei jums reikia telefonų remonto ir jūsų miestas - Šiauliai, susisiekite ir mes su malonumu jums padėsime. "IT greitukė" garantuoja aukštą paslaugų kokybę, greitą darbą ir konkurencingas kainas. Pasitikėkite mūsų profesionalais ir jūsų telefonas bus sutaisytas!